Pocztą elektroniczną (email)

Wystarczy przesłać email na adres zawierający niezbędne dane potwierdzimy zamówienie odpowiadając na Twoją wiadomość.

Telefonicznie

W określonych przypadkach, np. gdy nie mają Państwo w danym momencie dostępu do Internetu lub jest to dla Państwa wygodniejsza forma złożenia zamówienia, nasi handlowcy przyjmą zamówienie podczas rozmowy telefonicznej rejestrując je ręcznie w systemie i nadając w ten sposób unikalny numer zamówienia przydatny w dalszych kontaktach z naszym sklepem.

Niezbędne dane do przyjęcia zamówienia

Zamawiając u nas towary, do należytej realizacji zamówienia niezbędne będzie podane następujących danych:

  • imię i nazwisko zamawiającej osoby
  • Nazwa firmy, adres oraz numer NIP
  • adres email zamawiającej osoby
  • Telefon do zamawiającej osoby
  • Wybrany sposób dostawy
  • Wybrany sposób płatności
  • Adres dostawy (jeśli wybrano wysyłkę)
  • Lista zamawianych towarów

Zawarcie umowy sprzedaży

W przypadku zamówienia za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu, do zawarcia umowy dochodzi ? podobnie jak w przypadku zamówień za pośrednictwem strony internetowej, z chwilą potwierdzenia przez Nas złożonej przez Ciebie oferty (zamówienia).

Potwierdzanie zamówień

Złożone zamówienia potwierdzamy niezwłocznie w godzinach pracy czyli 8-16 w dni robocze. Potwierdzamy zamówienia zawsze poprzez wysłanie potwierdzenia w wiadomości email, niezależnie czy następował kontakt telefoniczny czy nie. Jeśli nie podałeś adresu email, zamówienie potwierdzimy podczas rozmowy telefonicznej.

Zmiana zamówienia

Po zawarciu umowy możliwe jest dokonanie zmiany zamówienia w zakresie adresu dostawy czy towaru. W celu zmiany zamówienia skontaktuj się z naszym biurem handlowym.

Wyżej opisane prawo do zmiany umowy w żaden sposób nie ogranicza ani nie wyłącza przysługującego Ci prawa do odstąpienia od umowy sprzedaży zgodnie z obowiązującymi przepisami (informacje o prawie odstąpienia znajdziesz w dalszej części Zasad Sprzedaży).

Odwołanie zamówienia

Jeśli chcesz odwołać zamówienie skontaktuj się z naszym pracownikiem pod numerem telefonu (58) 620-30-24, 661-47-69, kom: 728 836 321 lub email-em.